PL / EN / UA

30 stycznia 2024

Największe targi mody ślubnej w Europie środkowo-wschodniej.

Najlepsi wystawcy - specjaliści mody ślubnej
 

Już w maju, a dokładnie w niedzielę 19 i poniedziałek 20 maja odbędą się największe, hurtowe targi mody ślubnej w naszej części Europy.
Jak co roku, od 15 lat tworzymy platformę spotkań dedykowaną specjalistom, którzy od lat zajmują się profesjonalnie branżą mody ślubnej.

Wystawcami na międzynarodowych targach BRIDAL FASHION WARSZAWA, są producenci i projektanci, którzy z dużym sukcesem od lat tworzą kolekcje ślubne. Ich projekty są doceniane przez wielu odbiorców detalicznych co jest jednocześnie gwarancją sukcesu dla firm, które sprzedają takie produkty. Importerzy znanych światowych marek, którzy mają swoje stoiska na targach Bridal Fashion także prezentują produkty najlepszych światowych marek ślubnych.
 

 

Trendy na sezon 2025 - dokonaj dobrego wyboru kolekcji

 

Odwiedzając Międzynarodowe Hurtowe Targi Mody Ślubnej - BRIDAL FASHION w Warszawie będziecie mogli wybierać z najlepszych propozycji ślubnych. Obok stoisk z kolekcjami sukien ślubnych prezentować się będzie także ślubna moda męska, szeroki wybór tkanin i pasmanterii ślubnej, biżuterii oraz ślubnych akcesoriów.

BRIDAL FASHION .PL   -   2024